درباره ما

مقدمه:

چاپ و بسته بندی خاورمیانه به منظور تامین نیاز روز افزون صنعت بسته بندی كشور، با توان تولید حداقل روزانه 100 هزار متر مربع ورق کارتن)3لایه،5لایه،Eفلوت و سینگل فیس)و همچنین تبدیل ورق به کارتن، با دو شیفت صبح و عصرتاسیس و افتتاح گردید. هدف این مجموعه بر اساس تولید محصول با كیفیت و در حد شان والای مصرف كننده ایرانی بوده كه برای برآورده ساختن این اصل همواره انتخاب و گزینش بهترینها مبنای عمل بوده است. بنابراین بكارگیری پیشرفته ترین و سریع ترین ماشین آلات ورق سازی کارتن، خط كش برش،ماشین دوخت اتوماتیک(منگنه)، دایکات فکی،دستگاه لب چسب و تاکن اتوماتیک، جعبه چسبان اتوماتیک وچاپ كارتن 4 رنگ تمام اتوماتیک خارجی موجب گردید این مجموعه با گذشت زمان اندك، نسبت به جذب مشتریان بزرگی اقدام نماید.

چشم انداز و مأموریت:

چاپ و بسته بندی خاورمیانه در راستای ماموریت خود مصمم است از طریق تحول سازمانی و با تحلیل دقیق و مستمر، شرایط حاكم بر فضای كسب و كار در صنعت بسته بندی به گونه ای عمل نماید كه در حوزه های ذیل ارتقاء چشم گیری نماید.

* ارتقاء توسعه فرآیند تولید.

* ارتقاءكیفیت محصول و سطح رضایت مشتری.

* ارتقاء دانش و توسعه منابع انسانی.

بازرگانی و فروش:

مشتریان سرمایه اصلی صنایع كارتن سازی الماس خاورمیانه محسوب می شوند از این رو وفاداری آنها ضامن بقاء و توسعه این مجموعه به شمار می روند، با عنایت به این موضوع تلاش می گردد كه انتظارات و نیازهای مشتریان به درستی و دقیق درك شود و این مجموعه از هیچ كوششی برای رضایتمندی مشتری فرو گذار نیست و تلاش برای خواسته های آنها جزء فرهنگ سازمانی این مجموعه به شمار میرود.

تعدادی از مشتریان ما:

  این مجموعه با تلاش مدیران و لطف خداوند اقدام به جذب مشتریان بزرگی نموده است كه با تولید محصول با كیفیت و قیمتهای مناسب مطمئن هستیم شما هم از مشتریان ما خواهید شد :

  • شركت تاکنو گاز (تولید كننده انواع اجاق مبله)
  • شرکت صنایع الکترونیک سیماران( تولید کننده بیش از 100 محصول الکترونیکی، حفاظتی و لوازم خانگی)
  • شركت مواد غذایی مهنام( تولید کننده سوپ های نیمه آماده و نود الیت)
  • شرکت احسان سپیده نهاوند( تولید کننده و صادر کننده  انواع محصولات لبنی به کشور عراق و حوضه خلیج فارس)
  • شركت پارس بیشل آرین (تولید كننده انواع لوازم خانگی)
  • گروه صنعتی آلدو (تولید کننده انواع آیفون و جک پارکینگ)
  • شرکت سوزوکی کوپریشن خاورمیانه ( تولید کننده انواع باطری خودرو،آیفون تصویری و جک های پارکینگ)
  • گروه صنعتی عباسی ( تولید کننده انواع هود و اجاق گاز رو میزی)

کنترل کیفیت و تولید محصول:

كنترل كیفیت بر اساس سیستم تضمین كیفیت طراحی شده، موظف است كلیه فرآیند تولید كارتن از مرحله ورود ورق تا طی نمودن مراحل مختلف تولید مانند: برش، چاپ، دایكات، دوخت،  و در نهایت بسته بندی محصول را در سطح كیفی و عاری از هرگونه عیب ارائه نماید و فرآیند تولید را در حداقل زمان ممكن(تحویل به مشتری در اسرع وقت) كه موجب رضایت مشتری میگردد از جمله وظایف بسیار مهم این مجموعه می باشد و همچنین با توجه به خود کفایی در زمینه تولید ورق کارتن و  تجهیزات نوین، توانایی دارد محصول نهایی فوق العاده با کیفیت در اختیار تولید کنندگان  محترم قراردهد .

      با تقدیم احترام

       صنایع كارتن سازی الماس خاورمیانه