مقوای ایفلوت چیست؟

برای سفارش ورق سینگل فیس، ثبت سفارش کارتن و یا سفارش جعبه رنگی فانتزی میتوانید با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. همینطور میتوانید برای جلو انداختن کار خود در قسمت ثبت سفارش در منوی بالای سایت مشخصات سفارش خود را ثبت نمایید.

مقوای ایفلوت

مقوای ای فلوت چیست و چه کاربردی دارد؟

 

در چه مواردی بهتر است از مقوای ایفلوت استفاده کنیم و مزایای آن چیست ؟

مقوای ایفلوت در رده یکی مونده به آخر انواع کاغذ فلوت قرار دارد. ارتفاع موج های مقوای ایفلوت نسبت به گرید های قبلی خود کمتر بوده اما تعداد موج های بیشتری دارد. که این تعداد موج ها باعث ایجاد استحکام در لایه های مقوای فلوت می شود.

مقوای ای فلوت از پرکاربرد ترین مقواهای فلوت می باشد که در تولید بسته بندی های صنایع مختلف، کاربرد بسیار زیادی دارد.

یکی از این موارد ساخت ورق سینگل فیس به صورت رولی و ورقه ای است. برای آشنایی و استعلام قیمت ورق سینگل فیس بخوانید : فروش سینگل فیس

 

کاربرد مقوای ای فلوت
کاربرد مقوای ای فلوت

استحکام این نوع از ورق فلوت مناسب و زیاد است اما برای محصولات متناسب خود و نه برای هر نوع محصولی.

برای مثال اگر محصول و یا کالای شما شکستنی است و یا در دسته وسایل خانگی محسوب می شود، مقوای ایفلوت نمی تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. چرا که استحکام این نوع از مقوای فلوت در حدی نیست که بتواند عایق مناسبی در برابر ضربه به حساب بیاید.

اما در عوض قابلیت چاپ و رنگ پذیری این محصول به قدری بالا است که در حال حاضر عضو اولیه محصولات چاپ و بسته بندی در حوزه فست فود محسوب میشود.

مقوای ای فلوت چیست و چه کاربردی دارد؟
مقوای ای فلوت چیست و چه کاربردی دارد؟

مقوای ای فلوت بهداشتی

از مهم ترین کاربرد های مقوای ای فلوت تولید جعبه پیتزا است که سالانه به مقدار قابل توجهی در سراسر دنیا از آن استفاده میشود.

این مقوا عایق بسیار خوبی در برابر گرما محسوب میشود و نمیگذارد گرما پیتزا از داخل جعبه خارج شود و یا باعث داغ شدن جعبه بشود.

علت این پدیده فاصله هاییست که در بین هر لایه وجود دارد و خروج گرما را مهار میکند.

مقوای ایفلوت بهداشتی از استحکام بسیار زیادی نیز برخوردار است و باعث می شود جعبه پیتزا شما در فاصله بین پیک تا رسیدن به دست مشتری، تحت فشار های مختلف له نشود و آسیب نبیند.

در ساخت این مقوا به صورت صد در صد، عوامل بهداشتی رعایت شده و جعبه ای که با مقوای ای فلوت ساخته شده باشد، دارای مهر بهداشت است. چرا که در بین هر لایه از کاغذ نو استفاده میشود.

مقوای ایفلوت بهداشتی از سه لایه تشکیل شده است و قیمت آن نسبت به سایر مقوا ها نسبتا بیشتر است. اما اگر برای مجموعه شما استحکام و حفظ گرمای پیتزا مهم است و میخواهید بهترین رنگ پذیری و چاپ را بر روی جعبه پیتزا خود به وجود آورید، مقوای ای فلوت بهداشتی، گزینه ای است که باید انتخاب کنید.

 

در این مقاله در مورد کاغذ ایفلوت که یکی از انواع مقوای فلوت است، صحبت کردیم.

برای آشنایی با سایر مقواهای فلوت حتما پیشنهاد می شود به این مقاله سر بزنید : انواع کاغذ فلوت 

مقوای ای فلوت بهداشتی
مقوای ای فلوت بهداشتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.