برای سفارش ورق سینگل فیس، ثبت سفارش کارتن و یا سفارش جعبه رنگی فانتزی میتوانید با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. همینطور میتوانید برای جلو انداختن کار خود در قسمت ثبت سفارش در منوی بالای سایت مشخصات سفارش خود را ثبت نمایید.

کاغذ لاینر

کاغذ لاینر چیست؟

کاغذها با توجه به نوع ساختشان دارای حالت های بسیار گوناگونی هستند.

به گونه ای که یک سری از کاغذ ها فقط در تولید یک نوع خاص از جعبه های بسته بندی استفاده می شوند و سری های دیگر ممکن است در تولید جعبه ها و بسته بندی های صنعت های مختلفی کاربرد داشته باشند.

بعضی از انواع کاغذ های بسته بندی شباهتی به دیگر دارند که البته می توان آنها را با تفاوت هایی از یکدیگر جدا کرد.

کاغذ لاینر یک نمونه از همین کاغذ هاست. کاغذ لاینر از مواد بازیافتی کارتن ها و ضایعات آنها تشکیل می شود. ودر  پروسه ساخت آن هیچ افزودنی به خمیر این کاغذ اضافه نمی شود.

کاغذ لاینر یا همان کاغذ ایرانی در لایه داخلی کارتن ها متناسب با محصولی که قرار است در آن بسته بندی قرار بگیرد به کار برده می شود که از استحکام‌ خوبی نیز برخوردار است.

هم چنین از این کاغذ برای لایه های داخلی ورقه های کارتن هم استفاده می شود.

برای آشنایی با انواع ورق کارتن و کاربرد های آن بخوانید : خرید ورق کارتن

کاغذ لاینر چیست؟
کاغذ لاینر چیست؟

تفاوت کاغذ لاینر با تست لاینر

کاغذ لاینر در خمیر آن هیچ نوع افزودنی وجود ندارد و یک لایه است. ولی کاغذ تست لاینر از دو لایه تشکیل شده است .

به طور کلی هم کاغذ لاینر و هم تست لاینر صد درصد از مواد بازیافتی تشکیل می شوند و فقط در تعداد لایه ها با یکدیگر تفاوت می‌کنند که این گوناگونی باعث به وجود آمدن تفاوت های دیگر نیز میشود.

در کاغذ تست لاینر لایه زیرین جذب آب بیشتری دارد به همین علت باعث می‌شود راحت تر به فلوت های کارتن بچسبد.

کاغذهای لاینر باید به صورت بهداشتی تولید بشوند چرا که در بسته بندی محصولات خوراکی ممکن است با مواد غذایی برخورد داشته باشند.

کاربرد اصلی کاغذ لاینر به علت داشتن مقاومت و استحکام بالا،قرار گرفتن در لایه های میانی است. به این صورت که  در کارتن های پنج لایه و هفت لایه به عنوان لایه میانی از کاغذ تست لاینر استفاده می کنند.

تفاوت کاغذ لاینر با تست لاینر
تفاوت کاغذ لاینر با تست لاینر

تولید کاغذ تست لاینر

برخلاف کاغذ لاینر که برای تولید آن هیچ افزودنی اضافه نمی شود، در فرایند تولید کاغذ تست لاینر از افزودنی هایی همانند نشاسته به هر دو طرف کاغذ استفاده می شود وگاهی فقط به یک طرف نشاسته اضافه میکنند.

برای اینکه بتوانند جذب آب را در کاغذ تست لاینر را افزایش دهند از افزودنی های دیگری نیز بهره می گیرند که این افزودنی ها علاوه بر بهبود میزان جذب آب می‌تواند استحکام بیشتری را نیز به کاغذ تست لاینر افزوده کند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم کاغذ تست لاینر شباهت بسیار زیادی به کاغذ کرافت دارد‌. هر چه میزان افزودنی هایی که در خمیر این کاغذ استفاده میشود بیشتر باشد شباهت آن به کاغذ کرافت بیشتر می‌شود و از استحکام و کیفیت بیشتری برخوردار می گردد.

تولید کاغذ تست لاینر
تولید کاغذ تست لاینر

خرید کاغذ تست لاینر

برای خرید کاغذ تست لاینر میتوانید از طریق سایت به صورت آنی قیمت کاغذ تست لاینر را استعلام بگیرید.

همچنین برای سفارش کاغذ لاینر و تست لاینر نیز هم از طریق سایت و هم از طریق شماره های تماس می توانید با ما در ارتباط باشید و علاوه بر ثبت سفارش خود در هر لحظه می توانید از راهنمایی طراح ها و کارشناسان فروش چاپ و بسته بندی خاور میانه نیز برای انتخاب نوع بسته بندی محصول خود راهنمایی بگیرید.

 

خرید کاغذ تست لاینر
خرید کاغذ تست لاینر

 

 

هم چنین بخوانید : سفارش سینگل فیس بهداشتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.