سفارش جعبه بسته بندی

سفارش جعبه بسته بندی

برای گرفتن قیمت ورق سینگل فیس، سفارش جعبه بسته بندی و یا سفارش کارتن برای تهران و شهرستان ها میتوانید با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. همینطور میتوانید برای جلو انداختن کار خود در قسمت ثبت سفارش در منوی بالای سایت مشخصات سفارش خود را ثبت نمایید.

انواع جعبه بسته بندی

جعبه غذا

جعبه بسته بندی غذا

جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی

جعبه بسته بندی لوازم آرایشی

جعبه لوازم صنعتی

جعبه بسته بندی لوازم صنعتی

جعبه میوه

جعبه بسته بندی میوه

جعبه ادکلن

جعبه بسته بندی ادکلن

جعبه اسباب بازی

جعبه بسته بندی اسباب بازی

جعبه خرما

جعبه بسته بندی خرما

جعبه خشکبار

جعبه بسته بندی خشکبار

جعبه لوازم خانگی

جعبه بسته بندی لوازم خانگی

ورق کارتن
برای همکاران عزیز ما که کارتن سازی دارند انواع ورق کارتن 3، 5 و 7 لایه را میسازیم
کلیک کنید
جعبه سازی
هر ایده ای که در مورد شکل و ساز و کار جعبه دارید برایتان به زیباترین شکل پیاده میکنیم و در اسرع وقت تحویل میدهیم
کلیک کنید
Previous
Next

کارتن سازی تهران

ما نمیدانیم چرا بیشتر صاحبان برند و تولید کننده ها در تهران جمع شده اند. نمیدانیم در تهران چه حلوایی خیرات میکنند؛ اما چه خوشمان بیاید چه نیاید بسیاری از تولیدکنندگان در تهران و اطراف آن هستند. به خاطر همین صنایع چاپ و بسته بندی خاورمیانه بیشتر خدمات خود را در تهران و کرج متمرکز کرده است. امیدواریم روزی برسد که همه شهرهای ایران سرشار از تولید کننده شوند و کار در همه جای ایران رونق بگیرد. امیدواریم به زودی این بلاها از سر مردم ایران رخت برکند و مردم روی آسایش و خوشی را هم ببینند.

سفارش جعبه رنگی فانتزی

خوب همانطور که خودتان استاد هستید و میدانید جعبه های رنگی انواع و اقسام دارند. برخی هاردباکس و لمینتی هستند، بعضی افست و …

به خاطر این که بیشتر مردم به جعبه های رنگی اقبال و عادت دارند مصرف این نوع جعبه ها در میان اهالی تولید و سفارش دهنده های آن بیشتر است. البته به این معنا نیست که اگر جعبه فانتزی یا رنگی نباشد چراغ برند ما خاموش میشود. اتفاقا با جعبه های تک رنگ یا دو رنگ هم میشود بسیار درخشید.

تولید ورق سینگل فیس

شاید با این یکی خیلی آشنا نباشید اما تولید کننده های ورق کارتن میدانند که اساس تولید هر کارتنی ورق سینگل فیس است.

کارتن ها چه 3 لایه باشند چه 5 و چه 7 لایه قطعا از این ورق استفاده میکنند. تولید کنندگان ورق سینگل فیس در کشور خیلی زیاد نیستند. ما هم با افتخار آخرین مدل دستگاه تولید ورق سینگل فیس را داریم و آماده همکاری با کارتن سازی ها هستیم. 

اگر تولید کنندگان جعبه بسته بندی تا کارتن یا ورق کارتن هستید همین الان تماس بگیرید.

سفارش جعبه

سفارش جعبه بسته بندی اولین فکری است که پس از شکل گیری یک برند به آن پرداخته می شود. بسته بندی هر محصول در واقع مثل شناسنامه آن محصول است. شناسنامه ای که اصالت آن محصول را به صورت کامل برای مشتری به تصویر میکشد و محتویات آن را به بهترین شیوه معرفی میکند.

در سال های اخیر نحوه بسته بندی مقوایی محصولات به قدری مهم و ارزشمند تلقی شده است، که بازار رقابتی بسیار سنگینی برای تولید کنندگان محصولات به وجود آمده است.

هنگامی که در هر حوزه ای رقابت شکل بگیرد، تولید کنندگان آن محصول سعی میکنند برای جذب کاربران؛ ایده های بسیار متفاوتی را به اجرا در بیاورند.

با به وجود آمدن ایده های متفاوت و تلاش بیشتر برای جذب رضایت کاربر، دیگر با پارامتر های ساده نمی توان توجه آنان را جلب کرد. و بالطبع برای بهتر دیده شدن و قرار گرفتن در مرکز دید مشتری، باید فرایندی را طراحی کرد که حداقل در حد کیفیت و جذابیت رقیب قبلی باشد.

حال اگر پروسه ای طراحی بشود تا بتوان حتی درصد کمی هم از رقیب قبلی پیشی گرفت، در اینجا سود بالا و فروش بسیار بیشتر روانه سیستم کسب و کاری شما میشود. و دراینجا میتوانیم بگوییم که شما هدف زدین و چند هیچ از رقبایتان جلو هستید.

چرا که به صورت غریزی همه انسان ها از ایده های جدید و روش های نوین در هر حوزه ای استقبال می کنند.

بسته بندی محصولات نیز از آن حوزه هایی است که اگر بیشتر از سایر صنایع دست خوش ایده ها و روش های نوین قرار نگرفته باشد، کمتر هم قرار نگرفته است.

سفارش جعبه 
سفارش جعبه

طراحی جعبه بسته بندی

باید بدانیم که هر چیزی در این دنیا دیزاین مناسب میخواهد. و گرنه نباید انتظار دیده شدن آن را داشت.

از دکوراسیون و نمای خانه ها گرفته تا فروشگاه ها، بسته بندی محصولات مختلف، مراسم های مختلف در تالار ها و مراکز تفریحی و اداری و…

حتی خود انسان هم از این قاعده مستثنی نیست و دیزاین مو، لباس، استایل و … متناسب با محیط های مختلف بر روی تفکراتی که نسبت به او می شود، تاثیرگذار است.

پس نمی توان تاثیر این قاعده را نسبت به موضوعات مختلف در نظر نگرفت. چرا که در هر صورتی عقل همه ما انسان ها به چشممان است. چه این موضوع را عملکرد خوبی بدانیم و یا عملکرد بد، در هر صورت در مورد همه ما وجود دارد و نمیتوان آن را انکار کرد

در مورد جعبه های بسته بندی نیز همین طور است. برای درک بهتر این موضوع خودتان را به جای مشتریان بگذارید.

در اولین برخورد مشتری با کالای شما و یا محصولات غذاییتان، کیفیت قابل تشخیص نیست. چرا که در داخل جعبه بسته بندی قرار دارند و نمیتوان کم و کیف آن ها را تشخیص داد.

ولی دقیقا عکس همین قضیه نسبت به بسته بندی مقوایی آن ها وجود دارد. و تمامی جزئیات آن به چشم می آید. هرچه محصول لوکس تر باشد، ارزش ظاهر جعبه مقوایی نیز بیش تر میشود. و یا هر چه حمل و نقل محصولی حساس تر باشد، کیفیت جعبه بسته بندی نیز از اولیت بیشتری برخوردار می شود.

به طور کلی همه اول جعبه مقوایی و بسته بندی شما را مشاهده می کنند و بعد از آن سراغ محتویات داخل آن می روند. پس باید جعبه ای تولید کرد که از همه لحاظ مشتری را جلب کند و سراغ گزینه های بعدی نرود.

 
طراحی جعبه بسته بندی
طراحی جعبه بسته بندی

اشتباهات رایج در سفارش جعبه بسته بندی

بیاید اول اشتباهات رایج در سفارش بسته بندی را با هم بررسی کنیم .

اولین اشتباه استفاده بیشتر از دو نوع فونت است. هنگامی که از فونت های مختلف استفاده کنید نتیجه کار را از زیبایی خارج میکنید. همیشه زیبایی ها در عین سادگی شکل می گیرد. پس سعی نکنید با فونت های متفاوت ظاهری شلوغ را برای جعبه های فانتزی و بسته بندی مقوایی خود به وجود آورید.

پالت رنگی ثابت در ساخت جعبه محصول

سعی کنید برای برند خودتان پالت رنگی ثابتی را داشته باشید و با همان رنگ شناخته شوید. با ثبات داشتن پالت رنگی میتوانید برند خودتان را در ذهن مشتری به ثبت برسانید. به طوری که هر نفر با دیدن ترکیبات رنگی جعبه بسته بندی شما، محصول و برندتان در ذهنش تداعی شود.

ما به شما بهترین رنگ را متناسب با نوع مقوای انتخابیتان و حوزه ای که در آن فعالیت می کنید، پیشنهاد می دهیم. تا بیشترین اثر گذاری را بر روی ساخت جعبه محصول خود داشته باشید.

هم چنین پیشنهاد میکنیم که کل فضای موجود را پر نکنید و فضایی را در لابه لای طراحی های خود خالی بگذارید تا لوگو ها و رنگ بندیتان به خوبی خودشان را نشان بدهند.

برای آنکه بتوانید بهترین رنگ بندی را برای جعبه محصولات خود انتخاب کنید، این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید !! : انتخاب رنگ در برند سازی
پالت رنگی ثابت در ساخت جعبه محصول
پالت رنگی ثابت در ساخت جعبه محصول

طراحی جعبه مقوایی برای ساندویچ

در بسیاری از فست فودی ها، بسته بندی محصولات بیشتر در مورد جعبه های پیتزا و سوخاری اهمیت دارد و موارد دیگر نادیده گرفته شده و یا بسته بندی مناسبی برای غذای بیرون بر وجود ندارد.

اگر برندینگ کسب و کارتان برایتان اهمیت دارد این کار را انجام ندهید. چرا مهم ترین ابزار در برندینگ شدن، بسته بندیه !!

به زبان ساده از هیچ مسئله ای غافل نشوید چرا که تک تک موارد می تواند به بهتر دیده شدن برند شما کمک کند.

یکی از این مسائل غافل نشدن از بسته بندی ساندویچ هاست. استفاده از جعبه ساندویچ دو مزیت دارد. یکی مزیت ظاهری و دیگری مزیت بهداشتی و رضایت کاربر.

خودتان تصور کنید که آیا استفاده از کاغذ های مومی برای ساندویچ بهتر است، یا استفاده از جعبه ساندویچی که در آن طراحی دلخواه و برندتان قرار گرفته باشد؟

مسلما استفاده از جعبه ساندویچ جلوه بصری بسیار بالاتری دارد و و علاوه بر زیبایی ظاهری آن، مشتریان رستوران و فست فود شما را دارای اعتبار و کیفیتی بالا میدانند.

سوا از این مسائل ارسال ساندوچی که دور کاغد مومی پیچیده شده، به معنای تجربه منفی کاربر است.

چرا که ساندویچ در مسیر ارسال تقریبا سرد میشود و حتی به علت قرار نگرفتن در محیطی ثابت شکل خود را هم از دست می دهد. مشتریی که ساندویچ خود را به این نحو تحویل بگیرد به احتمال زیاد دیگر از شما سفارشی نخواهد گرفت. حتی اگر کیفیت ساندویچ شما بالا بوده و خوش مزه هم باشد، باز هم تجربه منفی در ذهن کاربر ثبت شده است.

به گونه ای که اگر یکی از اعضای خانواده و یا دوستان او بخواهند از مجموعه شما ساندویچ  و یا حتی غذای دیگری را سفارش دهند، با شنیدن جمله : (( از این رستورانه چیزی سفارش ندین من یه بار یه ساندویچ ازشون خریدم خیلی سردو بد مزه بود)) کاملا منصرف می شوند.

برای انتخاب بهترین جعبه ساندویچ و سفارش طرح خود این مقاله را بخوانید : کاغذ ساندویچ 
جعبه مقوایی برای ساندویچ
جعبه مقوایی برای ساندویچ

چاپ جعبه بهداشتی

قبل از کرونا، همان روز هایی که همه چی در حالت عادی بود، بهداشتی بودن جعبه های پیتزا، ساندویچ و به طور کلی همه صنایع غذایی؛ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بودند.

اما بعد از کرونا رفتار مشتری به طور کامل تغییر پیدا کرده و مسائل بهداشتی بسیار با ارزش تر از قبل شده است.

پس باید به ساز مشتری برقصید و هر چه که او دوست دارد را فراهم کنید.

این مسئله یکی دیگر از دلایل استفاده از جعبه ساندویچ است. چرا که حمل و نقل آن بسیار بهداشتی تر بوده و باعث انتشار افکار مثبت در ذهن مشتری میشود.

چاپ جعبه بهداشتی
چاپ جعبه بهداشتی

قیمت ساخت جعبه مقوایی

جعبه های مقوایی را در شکل ها و طرح های متفاوتی میتوان به وجود آورد. جنس این بسته بندی های مقوایی نیز با توجه به محصولات مختلف متفاوت است و باید متناسب با نوع محصول سفارش جعبه بسته بندی را داد.

همه این المان ها در قیمت ساخت جعبه مقوایی تاثیر گذار است.

مورد دیگری که نقش مهمی در قیمت سفارش کارتن دارد، این است که به دنبال چاپ اختصاصی جعبه برای مجموعه خود هستید و یا میخواهید از جعبه مقوایی آماده بهره ببرید.

بیایید این دو مدل را با هم بررسی کرده و تاثیر آن را بر روی قیمت ساخت جعبه مقوایی و قیمت سفارش کارتن بیان کنیم.

برای اطلاع از قیمت جعبه های مقوایی این مقاله را بخوانید : قیمت ساخت جعبه مقوایی
قیمت ساخت جعبه مقوایی
قیمت ساخت جعبه مقوایی
 

فروش جعبه مقوایی آماده در تهران

خرید جعبه مقوایی آماده در چه مواقعی پیشنهاد می شود؟

درست است که در شرایط عادی بهتر است به چاپ اختصاصی جعبه ها را برای مجموعه خود انتخاب کنید. چرا که این روش بهترین راه برای تبلیغ برند است و تبلیغات همیشه برند را زنده نگه میدارد.

شما با چاپ اختصاصی جعبه های خود میتوانید لوگو و نام برند خود را در ذهن مشتریانتان حک کنید و با ترکیبات رنگی منحصر به فرد خود، خاص بودن را برای برند مجموعه تان به وجود آورید.

اما…

اما یک مسئله ای وجود دارد. بعضی اوقات مسائلی پیش می آید که با توجه به آن مسائل و شرایط مجموعه، بهتر است از جعبه مقوایی آماده استفاده کرد. چرا که صرفه آن بیشتر است و همیشه به صرفه ترین انتخاب، بهترین انتخاب است.

 
فروش جعبه مقوایی آماده در تهران 
فروش جعبه مقوایی آماده در تهران

به نطرتان استفاده از جعبه مقوایی آماده در چه مواقعی به صرفه تر است؟

گاهی اوقات شرایطی پیش می آید، که با کمبود جعبه های بسته بندی رو به رو شده اید و فرصتی برای تمدید چاپ جعبه اختصاصی خود ندارید چرا که به زودی جعبه های قبلی به اتمام میرسند.

در این جا بهتر است سفارش جعبه بسته بندی خود را جعبه های آماده قرار دهید. تا بتوانید چرخه فعالیت خود را سرپا نگه دارید و با نبود جعبه های بسته بندی مواجه نشوید.

سفارش آنلاین جعبه مقوایی

راه های ارتباطی ما فقط از روش حضوری نیست.

در هر نقطه از ایران که باشید هم از طریق سایت و هم از طریق شماره های تماس ، میتوانید از قیمت سفارش کارتن و قیمت ساخت جعبه آگاه شده و به صورت اختصاصی طراحی جعبه مقوایی خود را انجام دهید.

کافیسیت طرح مورد علاقه خود را به طراحان بگویید تا با راهنمایی آن ها بهترین پالت رنگی و طراحی لوگو را بر روی جعبه های خود به وجود آورید.

سفارش آنلاین جعبه مقوایی
سفارش آنلاین جعبه مقوایی

هم چنین میتوانید فرم سفارش آنلاین جعبه مقوایی را نیز پر کنید تا کارشناسان فروش حداکثر بعد از دو ساعت در ساعات کاری، فرم شما را پیگیری کرده و با شما تماس حاصل فرمایند.

برای جعبه های بسته بندی چند نوع مختلفی وجود دارد؟

جعبه های رنگی فانتزی که بیشتر لمینتی هستند و جعبه های مادر که نمونه های آن ها را در عکس های همین مطلب میتوانید ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.