قیمت ساخت جعبه مقوایی و کارتنی

برای سفارش ورق سینگل فیس، ثبت سفارش کارتن و یا سفارش جعبه رنگی فانتزی میتوانید با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. همینطور میتوانید برای جلو انداختن کار خود در قسمت ثبت سفارش در منوی بالای سایت مشخصات سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت ساخت جعبه مقوایی و کارتنی

گاهی جعبه های مقوایی اندازه خود کالا ارزش دارند !!!

ارزش ها همیشه ارزش مادی نیستند. گاهی ساخت جعبه مقوای مناسب با محصولتان، به قدری برایتان ارزش ایجاد می کند که سود آن چندین برابر محصول و کالایی است که به فروش رساندید.

جعبه مقوایی و بسته بندی هر محصول، نمادی از آن محصول است و می تواند اعتبار و ارزش و لوکس بودن آن را به تصویر بکشد.

قیمت ساخت جعبه مقوایی و کارتنی
قیمت ساخت جعبه مقوایی و کارتنی

این قضیه در تمام موارد برقرار است. بگذارید با یک مثال ساده برایتان توضیح بدهیم تا ارزش کار را کامل درک کنید.

برای مثال فرض کنید می‌خواهید خانه ای را اجاره و یا خریداری کنید.

در وهله اول که میخواهید خانه را بازدید کنید، با نمای خانه مواجه می شوید‌. تصور کنید در اولین برخورد، نمای بیرونی خانه را مشاهده میکنید که درب آن بسیار قدیمی است. سنگ های نما ریخته و ظاهر ساختمان بسیار کثیف می باشد. شیشه های هر خانه با خانه دیگر متفاوت بوده و در اثر مرور زمان بسیار کثیف شده اند.

در آن زمان دیگر نمی توانید با دید مثبت به فضای داخل خانه فکر کنید. چراکه چیزی که دیده اید به قدری آزاردهنده بوده است که فضای داخلی هم مشابه همان میدانید.

قطعا آن لحظه با خودتان خانه ای را پر از دیوارهای ترک خورده و و کمد های قدیمی متصور میشوید.

عکس این قضیه صادق است. به این منظور که اگر خانه ای با نما و ظاهری خاص و لوکس مشاهده کنید، قطع به یقین انتظاراتی که از داخل خانه دارید بسیار زیبا است.

 

ساخت جعبه مقوایی = فروش بیشتر

با بسته بندی مناسب با یک تیر دو نشان می زنید. به این صورت که اگر چاپ جعبه خود را متناسب با ارزش و نوع محصولتان انجام بدهید، هم می توانید استقامت کالا را حفظ کنید و هم می توانید با چاپ اختصاصی خود، برندتان را ترویج و گسترش دهید.

البته باید ذکر کنیم که جعبه ای که به عنوان بسته بندی انتخاب میکنید، باید با نوع محصولتان مناسب باشد. به این منظور که اگر کالای شما قیمت متوسطی دارد، نیاز نیست برای آن از هارد باکس هایی با روکش مخمل و یا طلا کوب استفاده کنید.

ولی اگر محصولی که میفروشید جزء کالا های لوکس به شمار می آید، باید ساخت و سفارش جعبه بسته بندی خاص را در لیست کار های مهم تان قرار بدهید.

منظور از واژه لوکس، تنها فروش جواهرات و زیور آلات تزیینی نمی باشد. بلکه برای مثال روسری و شال و یا شکلاتی خاص با برند شما، میتواند کالای لوکس محسوب شود.

برای سفارش جعبه مقوایی مدنظر خود و طراحی آن بخوانید : سفارش جعبه بسته بندی

 

ساخت جعبه مقوایی
ساخت جعبه مقوایی

قیمت چاپ جعبه مقوایی چگونه مشخص میشود؟

در اولین مرحله، قیمت چاپ جعبه مقوایی به دو عامل مشخص کردن نوع کاغذ، و تیراژ مد نظر بستگی دارد. هر چه جنس کاغذ از مرغوبیت بیشتری برخوردار باشد به مراتب قیمت هم افزایش پیدا میکند و هرچه تیراژِی که مدنظرتان است هم بیشتر شود، به علت افزایش تعداد، مجموع قیمت هم بالا تر میرود.

دومین عاملی که تاثیر مستقیمی دارد، تعیین نوع دستگاه چاپ و خدماتی است که قرار است بر روی جعبه سفارشی شما انجام شود. خدمات ممکن است شامل یووی ، هزینه قالب، کلیشه ها و سلفون باشد.

برای استعلام قیمت و اطلاع از عوامل موثر دیگر در قیمت چاپ جعبه مقوایی بخوانید: خرید جعبه مقوایی و کارتنی 

قیمت چاپ جعبه مقوایی
قیمت چاپ جعبه مقوایی

چگونه چاپ جعبه اختصاصی ارزان داشته باشیم؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، برای ساخت جعبه مقوایی برای محصولات خود باید کالای خود را نیز بسنجیم. به همین علت بهتر است برای بعضی از محصولاتی که خاص بودن و لوکسی کمی دارند، برند خاصی را دنبال نکرده و سود کمی را نیز ایجاد میکنند، از چاپ جعبه ارزان استفاده کنیم.

این نوع چاپ ها قالبا یک رنگ و یا دو رنگ تهیه میشوند. مقوای استفاده شده از آن ها، مقوای پشت طوسی است و در تولید آن از خدمات خاصی استفاده نمی شود.

این نوع چاپ، به چاپ جعبه ارزان معروف است. چرا که هزینه تمام شده آن برای مشتری بسیار ارزان است.

 

چاپ جعبه اختصاصی ارزان
چاپ جعبه اختصاصی ارزان

ساخت جعبه های مقوایی برای چه محصولی مناسب است؟

به طور کلی محصولی نیازمند طراحی جعبه های مقوایی است، که در بازار طرفدار خوبی داشته باشد و به تعداد زیادی فروخته شود. که تقریبا بیشتر حوزه های مختلف دارای همین قابلیت هستند و فروش صرفا خود آن کالا در بازار زیاد است.

به جز جواهرات و زیورآلات زینتی، برای محصولات مختلفی میتوان چاپ جعبه مقوایی اختصاصی را طراحی کرد. برای مثال در بسیاری از مزون ها ارائه کالا هایشان در هارد باکس های مخصوص خودشان است. مانند روسری، تی شرت ها، شال ها و جوراب.

ساخت جعبه های مقوایی
ساخت جعبه های مقوایی

مراحل چاپ جعبه به چه صورت است؟

در مرحله نخست باید پالت رنگی که میخواهید استفاده کنید، لوگو، نام برند و فونت مد نظر خودتان را در نظر بگیرید. و با راهنمایی طراحان ما به آن اضافه و یا کم بکنید که کاملا متناسب با نوع محصولتان کاربردی بشود.

سپس باید نوع کاغذی که مورد نیاز است و در نهایت صرفه اقتصادی دارد، مشخص شود و نوع چاپ آن تعیین گردد.

برای مثال نوع چاپ جعبه می تواند به صورت های چاپ دیجیتال، چاپ افست، چاپ سیلک و چاپ فلکسو باشد.

در آخر خدماتی که مورد نیاز است به سفارش شما بر روی چاپ جعبه های بسته بندی انجام می شود.

مراحل چاپ جعبه
مراحل چاپ جعبه

تفاوت بین کارتن و جعبه

این دو عبارت نه اسمشان با یک دیگر یکی است و نه کاربردی که دارند شبیه به یک دیگر است. کارتن ها کاملا با جعبه های بسته بندی متفاوت هستند.

تولید کارتن ها بیشتر با توجه به ایمنی کالا و افزایش استحکام آن در هنگام حمل و نقل صورت میگیرد. و از آسیب رسیدن به محصول در مسیر و جابه جایی جلوگیری به عمل می آورند.

به همین علت کارتن ها از لایه های زیادی تشکیل شده، و مانند جعبه های بسته بندی صرفا جنبه ظاهری و گسترش برندیگ ندارند. مانند کارتن های مادر صادراتی.

کارتن ها ممکن است 3 لایه، 5 لایه و یا هفت لایه باشند. ولی جعبه های بسته بندی صرفا کار استحکام را انجام نمیدهند و ممکن است فقط یک لایه باشند. چرا که در آخر همگی داخل کارتن ها قرار میگیرند.

برای آشنایی با انواع کارتن ها اعم از کارتن های مادر و کارتن های صادراتی بخوانید: مشخصات کارتن صادراتی

 

تفاوت بین کارتن و جعبه
تفاوت بین کارتن و جعبه

برای مثال ممکن است دیده باشید که کارتن یخچال بیشتر جنبه مقاومتی دارد و تنها بر روی آن به صورت ساده اطلاعات دستگاه و نام برند و مدل آن درج شده است چرا که نیاز خاصی به تبلیغ برند از روی جعبه نیست و برند به روش های دیگری شناخته شده است.

اما در محصولاتی مانند پوشاک، اگر از جعبه های هارد باکس مناسب استفاده کنیم، میتواند در فروشمان تاثیر مثبتی گذاشته و برندمان را گسترش دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.