خرید کارتن مادر

برای سفارش ورق سینگل فیس، ثبت سفارش کارتن و یا سفارش جعبه رنگی فانتزی میتوانید با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. همینطور میتوانید برای جلو انداختن کار خود در قسمت ثبت سفارش در منوی بالای سایت مشخصات سفارش خود را ثبت نمایید.

کارتن مادر

سفارش کارتن مادر

کارتن ها ابعاد مختلفی دارند. که هر یک برای مصارف مختلفی مناسب هستند. کارتن مادر یکی از کارتن هاییست که کاربرد بسیار گسترده ای در اکثر صنایع دارد و جزء کارتن های پر مصرف به شمار میروند.

اما کارتن مادر چیست و چه کاربردی دارد؟ اهمیت کارتن مادر در چه مواردی است و چرا باید از مجموعه ای مطمئن خرید کارتن مادر را انجام داد؟

بیایید به صورت مفصل تر کارتن های مادر را بررسی کنیم تا بتوانیم با اطلاعات بیشتری خرید خود را انجام دهیم.

سفارش کارتن مادر
سفارش کارتن مادر

کارتن مادر چه نوع کارتنی است؟

یه صورت ساده، کارتن مادر جعبه ای است که سایر کارتن های کوچک را از یک محصول واحد در خود جای می دهند. برای مثال یک کارتن چیپس را در نظر بگیرید که در آن حدود 40 عدد چیپس قرار دارد. به کارتن بزرگ تر که در برگیرنده همه چیپس ها می باشد، کارتن مادر میگویند.

نقش موثر کارتن مادر در حمل و نقل و ترابری محصولات است. به گونه ای که هم نظم را فراهم میکند و هم با استقامت خود مانع از رسیدن آسیب به محصولات در حین رفت و آمد می شود.

پس همانطور که خواندید نقش اصلی کارتن مادر استقامت و حفظ محصولات از آسیب ها در حین حمل و نقل است. به همین دلیل کارتن مادر باید به وسیله بهترین متریال ها تولید و بهره برداری شود.

هم چنین باید بدانید که برای تولید کارتن های مادر از چند لایه ورق سینگل فیس استفاده میشود.

اگر میخواهید با کاربرد و نوع این ورق آشنا بشوید و یا به صورت رولی و ورقه ای آن را سفارش بدهید، این مقاله را حتما بخوانید:

آشنایی با ورق سینگل فیس

چه محصولاتی از کارتن مادر استفاده میکنند؟

به طور کلی میتوان گفت برای اکثر محصولات از صنایع غذایی گرفته تا تجاری، برای فروش عمده و حمل و نقل آن ها از کارتن مادر بهره می گیرند.

در صنایع غذایی استفاده و خرید کارتن مادر بسیار رایج است چرا که خارج کردن کالا از آن بسیار راحت تر انجام میشود.

اما برای کالا هایی مانند ظروف شکستنی، حبوبات، کفش ها و سایر کالا ها نیز از کارتن مادر بهره گیری می شود.

ولی برای بسته بندی کالاهای لوکس کارتن مادر تعریف به خصوصی ندارد و برای بسته بندی آن ها از کارتن هارد باکس استفاده می شود.

برای سفارش این نوع جعبه بسته بندی کلیک کنید : هارد باکس ارزان

 

چه محصولاتی از کارتن مادر استفاده میکنند؟
چه محصولاتی از کارتن مادر استفاده میکنند؟

مقوای کارتن مادر از چه نوعی است؟

سفارش کارتن مادر را میتوان به هر ابعاد و جنسی انجام داد. چرا که جنس کارتن مادر بستگی به محصول و کالایی دارد که قرار است در آن استفاده بشود. در کارتن مادر میتوان اتصالات زیادی را قرار داد.

برای مثال برای لوازم شکستی مانند ظروف و لیوان ها، بهتر است از کارتن مادر 5 لایه ، به همراه اتصالات زیاد استفاده کرد.

چرا که این نوع کالا های شکستنی در هنگام حمل و نقل بسیار حساس هستند و نباید فشار کارتن ها بر روی هم و یا ضربه های کوچک باعث آسیب رساندن به آن ها بشود.

به همین علت بسته به نوع حساسیت کالا باید کارتنی با استقامت بالا تهیه بشود.

البته در مواقعی هم برای استحکام بیشتر از کارتن های 7 لایه استفاده می شود تا بتوان مقاوت را تا حد بسیاری افزایش داد.

برای اطلاع از قیمت و نحوه تولید کارتن های 7 لایه بخوانید : قیمت کارتن 7 لایه

کارتن مادر دارای قابلیت چاپ پذیری نیز می باشد و میتوان اشکال متفاوتی را بر روی آن طراحی کرد. هم چنین میتوان خرید کارتن مادر را به صورت روکش دار انجام داد. اما معمولا سفارش کارتن مادر به صورت کارتن کرافت قهوه ای و بعضا با طراحی اختصاصی انجام می شود.

مقوای کارتن مادر
مقوای کارتن مادر

مزایای استفاده از کارتن مادر – بسته بندی های کارتنی

به طور کلی استفاده از کارتن های بسته بندی و کارتن های مادر مزیت بسیار زیادی دارد. اما چند مورد است که از سایر موارد ارزش و تاثیر بسیار بیشتری  بر روی محصولات ما دارند.

این موارد عبارتند از:

وزن ایده آل در ترابری

در واقع هیچ محدودیتی در استفاده از کارتن ها وجود ندارد و میتوان هر کالایی را با هر حجم و تعدادی توسط کارتن ها حمل کرد. حمل و نقلی منظم و بدون هیچ آسیب.

فرض کنید اگر کارتن های بسته بندی وجود نداشتند، چگونه میتوانستیم مجسمه هایی با ابعاد غیر منظم و یا کالاهای شکستنی را حمل کنیم؟ عملا این کار غیر ممکن می شد. اما در حال حاضر کارتن های بسته بندی برای ما، حمل و نقلی ایمن و با وزنی کم را به وجود آورده اند.

 

مزایای استفاده از کارتن مادر
مزایای استفاده از کارتن مادر

قیمت کارتن مادر به چه عواملی بستگی دارد؟

مسلما معیار هایی که بر روی قیمت کارتن مادر تاثیر میگذارد، افزایش کیفیت و متریالی است که در ساخت این نوع کارتن استفاده میشود.

برای مثال هر چه به لایه های کارتن مادر افزوده بشود، قیمت تمام شده آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

نوع چاپ بر روی کارتن مادر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که بی شک قیمت کارتن خام مادر و کارتنی که دارای طراحی باشد، تفاوت خواهد داشت.

از موارد دیگری که تاثیر مستقیم بر روی قیمت کارتن مادر می گذارد میتوان، به جنس کاغذ استفاده شده در تهیه کارتن، نوع فلوت بین ورقه های کارتن و ابعاد کارتن که شامل بزرگی و کوچکی آن میشود اشاره کرد.

 

قیمت کارتن مادر
قیمت کارتن مادر

قیمت کارتن های بسته بندی = کم ترین هزینه برای حمل و نقل

از دیگر مهم ترین ویژگی های کارتن های بسته بندی، قیمت کم و هزینه تمام شده بسیار سودمند می باشد.

شاید بتوان گفت به جز حفاظت از وسایل و کالا ها و حفظ ایمنی آن ها، هزینه کم از دیگر مواردی است که باعث شده است استفاده از انواع کارتن های بسته بندی همه گیر شود.

البته کارتن های کرافت قهوه ای از ارزان ترین نوع جعبه های بسته بندی شمار میروند و نسبت به جعبه هایی مانند هارد باکس ها از هزینه تمام شده کمتری برخوردار هستند.

اما صرفا نباید تصور کنید استفاده از جعبه های بسته بندی با هزینه بالاتر باعث ضرر و یا اضافه کاری میشود. شک نداشته باشید که برای مثال در کالایی مانند کراوات و یا روسری، ارائه محصول به مشتری با هارد باکس، تاثیر بسیار مثبت تری را بر روی برند شما ایجاد خواهد کرد.

شما فقط کمی هزینه بیش تر بابت بسته بندی میپردازید. اما در مقابل برند خود را شناخته شده تر میکنید و آن را بر روی ذهن مشتری ها به ثبت می رسانید، ناخوداگاه بازار یابی غیر مستقیم انجام داده اید و باعث میشوید مشتری با رضایت هر چه بیشتر از فروشگاه شما خارج شود.

و می دانید که رضایت مشتری در واقع همان ایجاد مشتری دائمی و افزایش مشتری های دیگر است.

برای اطلاع دقیق از قیمت جعبه های بسته بندی پیشنهاد میکنیم این مقاله را حتما مطالعه کنید: قیمت جعبه کارتن 

 

چگونه کارتن مورد نظر خود را سفارش دهم ؟

به راحتی !!

هم از طریق سایت میتوانید اقدام کنید و هم از طریق راه های ارتباطی مانند تلفن تماس و شبکه های اجتماعی.

اگر نمیدانید چه کارتنی برای شما مناسب است، نگران انتخاب نوع کارتن نباشید. ما شما را راهنمایی کرده و آماده ایم بهترین طراحی ها به همراه کیفیتی بالا را به شما عزیزان عرضه کنیم.

پیشرفت شما موجب پیشرفت ما خواهد شد. : )

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.