آشنایی با کارتن سینگل فیس

برای سفارش ورق سینگل فیس، ثبت سفارش کارتن و یا سفارش جعبه رنگی فانتزی میتوانید با شماره های درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. همینطور میتوانید برای جلو انداختن کار خود در قسمت ثبت سفارش در منوی بالای سایت مشخصات سفارش خود را ثبت نمایید.

کارتن سینگل فیس

مقدمه ای بر شناخت کارتن سینگل فیس: همان‌طور که می‌دانید کارتن‌های متنوعی برای بسته‌بندی وجود دارند که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند. چرا که کارتن‌ها انواع مختلفی دارند و مقاومت و استحکام هر کدام نسبت به تعداد لایه‌هایی که دارند کاملا متفاوت است. معمولا به کارتن‌های دو لایه سینگل فیس گفته می‌شود. همان‌طور که از تعداد لایه‌های یک کارتن می‌توان حدس زد، هر چقدر که این لایه‌ها بیشتر باشند مقاومت آن‌ها بالاتر رفته و برای کالاهای سنگین بسیار عالی هستند.

برعکس هر چقدر که تعداد لایه‌ها مانند کارتن سینگل فیس کمتر باشند، بهترین گزینه برای محصولات سبک هستند که وزن حداکثری‌شان 2 کیلوگرم است. در ادامه این مقاله، در مورد کارتن سینگل فیس بیشتر توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

به چه کارتنی دو لایه گفته می‌شود؟

معمولا در کارتن‌های سینگل فیس فقط از یک لایه ورق مسطح و یک فلوت استفاده می‌شود که به این محصول کارتن دو لایه گفته می‌شود. از آنجایی که یک لایه مسطح در این کارتن استفاده شده، به همین دلیل به آن کارتن سینگل فیس گفته می‌شود. اما خوشبختانه حتی در کارتن‌های دو لایه هم می‌توان از چاپ لمینتی استفاده کرد. چرا که بدون چاپ لمینت کارتن از کیفیت عالی برای ارسال به مشتری برخوردار نخواهد بود.

سینگل فیس

به همین دلیل از چاپ لمینتی استفاده می‌شود که دو مزینت کلی در بسته‌بندی محصول دارد. اولین مزیت چاپ لمینتی این است که خودش به عنوان یک لایه‌ اضافه عمل کرده و استحکام کارتن بسته‌بندی سینگل فیس را بالاتر می‌برد. دومین مزیت آن زیبایی ظاهری کارتن است که آن را برای مشتری جذاب‌تر می‌کند.

 

به چه کارتنی دو لایه گفته می‌شود؟
به چه کارتنی دو لایه گفته می‌شود؟

کارتن سینگل فیس برای کدام محصولات مناسب است؟

در بالا توضیح دادیم که کارتن سینگل فیس بیشتر به درد محصولاتی می‌خورد که حداکثر وزنشان 2 کیلوگرم است. یعنی نمی‌توان انتظار بیشتری از این کارتن دو لایه داشت و برای موارد سنگین‌تر باید به سراغ کارتن‌هایی با لایه‌های بیشتر رفت. اما کارتن سینگل فیس می‌تواند برای حمل و نقل و بسته‌بندی محصولات الکتریکی نظیر، دستگاه کارت‌خوان، لامپ و یا محافظ وسایل الکتریکی و… بسیار مناسب باشد.

از این کارتن همچنین برای محافظت، نگهداری و بسته‌بندی محصولات خانگی نظیر، ظروف آشپزخانه، انواع لیوان‌ها و استکان‌ها و… استفاده کرد. بسیاری از افراد برای بسته‌بندی آجیل و خشکبار که وزنشان بیشتر از 2کیلوگرم نیست، از کارتن سینگل فیس استفاده می‌کنند.

اگر محصول شما زینتی و یا لوکس است، استفاده از این کارتن به شما پیشنهاد نمی شود. و در عوض بهتر است از جعبه های هارد باکس استفاده کنید که هم زیبایی بیشتری دارند و هم استحکام بیش تر.

برای کسب اطلاع از جعبه های هارد باکس بخوانید: خرید جعبه هارد باکس آماده

از چه نوع فلوتی برای کارتن سینگل فیس استفاده می‌شود؟

معمولا فقط از یک نوع فلوت در کارتن‌های سینگل فیس استفاده می‌شود که آن هم از نوع e است. در ساخت کارتن سینگل فیس از ترکیب چند فلوت استفاده نمی‌شود و در موارد بسیار نادر دیده شده است که از ترکیب فلوت f هم در ساخت این محصول استفاده شود. اما اگر بخواهیم کمی مقاومت کارتن را بالاتر ببریم، می‌توانیم از روشی که در بالا توضیح دادیم، یعنی لمینت کردن سطح کارتن استفاده کنیم.

در چنین شرایطی است که مقاومت کارتن می‌تواند تا حد نسبی بالاتر رفته و مستحکم‌تر شود. اما به طور کلی نباید انتظار مقاومت بسیاری زیادی از کارتن سینگل فیس داشته باشیم. این کارتن بیشتر برای نگهداری و بسته‌بندی وسایلی بسیار مناسب است که شکستنی نیستند و وزنشان کمتر از 2 کیلوگرم است.

 

از چه نوع فلوتی برای کارتن سینگل فیس استفاده می‌شود؟
از چه نوع فلوتی برای کارتن سینگل فیس استفاده می‌شود؟

جدول ترکیب و درجه‌بندی کارتن سینگل فیس

در جدول زیر کارتن‌های سینگل فیس یا دو لایه را بر اساس کیفیت و نوع‌شان مشخص کرده‌ایم که می‌توانید فهرست آن‌ها را در جدول مشاهده کنید. هر کدام از این نوع کارتن‌های سینگل فیس، بسته به نوعشان و موادی که در آن‌ها استفاده شده است، کیفیت متفاوتی داشته و می‌توانند قیمت‌های مجزایی داشته باشند. از آنجایی که همیشه قیمت‌ کارتن‌ها دارای نوسان زیادی بوده هرگز نرخ یکسانی ندارد، نمی‌توان قیمت مشخص و یا ثابتی برای تمام محصولات در نظر گرفت.

به همین دلیل، قیمت‌گذاری محصولات کارتن بسته‌بندی هم معمولا بر اساس، نوساناتشان محاسبه شده و قیمت‌های کاملا به‌روزی به تمام مشتریان ارائه می‌شود. در نتیجه، بهترین روش برای استعلام قیمت‌ها، تماس با واحد فروش مجموعه ما است. این جدول به شرح ذیل است:

ترکیب نوع ردیف
کرافت-فلوت سینگل فیس ۱
کرافت-ایرانی ۲
تست-فلوت ۳
تست-ایرانی ۴
ایرانی-فلوت ۵
ایرانی-ایرانی ۶

چه مواردی در قیمت کارتن سینگل فیس تاثیرگذار هستند؟

معمولا عوامل مختلفی روی قیمت کارتن‌های سینگل فیس و یا دو لایه تاثیرگذار هستند. در این میان می‌توان به ابعاد، چاپ لمینت، تعداد تیراژ و یا جنس ورق اشاره نموند که همگی می‌توانند روی قیمت نهایی کارتن سینگل فیس تاثیرات زیادی داشته باشند. از آنجایی که قیمت کارتن سینگل فیس بسیار ارزان‌تر از کارتن‌های سه لایه است، می‌تواند از لحاظ اقتصادی برای محصولاتی که وزن کمتری دارند، بسیار مناسب باشد.

نحوه خرید کارتن دو لایه یا سینگل فیس

برای خرید سینگل فیس یا کارتن دو لایه، بهترین روش مشورت کردن با واحد فروش مجموعه ماست. چرا که بر اساس ویژگی محصولاتی که دارید، نوع دقیق آن به همراه قیمت به‌روز محصول برایتان معرفی خواهد شد. در چنین شرایطی، معمولا بهترین و باکیفیت‌ترین کارتن سینگل فیس برای محصولاتتان پیشنهاد خواهد شد. از طرفی دیگر، تمام تلاش مجموعه ما معرفی کردن کارتن مناسب برای محصولات شماست. چرا که از این طریق شما نه تنها ضرر نخواهید کرد، بلکه کارتن‌هایی به شما معرفی خواهند شد که از لحاظ قیمت کاملا مقرون‌به‌صرفه باشند.

برای مثال، جزئیات متعددی نظیر:‌ نوع طراحی، نوع چاپ، داخلی یا صادراتی بودن کالا و… مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بر اساس این اطلاعات کارتن مناسب با محصولات مشتری انتخاب گردد. پس از آن، سفارشات مشتریان بر اساس تیراژی که دارند، ثبت شده و به مرحله تولید می‌رسند و به آن‌ها تحویل داده می‌شوند.

ناگفته نماند که هر چقدر تعداد تیراژ کارتن‌ها بالاتر باشد، قیمت تمام شده هر عدد کارتن بسیار پایین‌تر خواهد بود. به همین دلیل، اگر قصد دارید مقدار زیادی کارتن برای محصولاتتان در نظر بگیرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که تمام آن‌ها را در یک سری سفارش بدهید، تا هزینه‌هایتان هم کمتر شود.

کارتنی که از ورق سینگل فیس درست شده باشد آیا واقعا محکم است؟

این جور کارتن ها بیشتر به درد موارد سبک تر میخورند. مقاومت کارتنی که از سینگل فیس درست شده باشد خیلی بالا نیست و نهایتا تا وزن 2 کیلوگرم را خوب جواب میدهد.

آیا از ورق سینگل فیس میشود جعبه رنگی ساخت؟

بله بسیار هم خوب میشود. میتوان لایه رویی آن را لمینتی کرد و هم زیبا میشود و هم کم هزینه تر.

کارتن ها در لایه های مختلفی تولید می شوند که هر کدام بسته به نوع محصولی که در داخل آن ها گذاشته می شود دارای استحکامی هستند. در این مقاله به کارتن های دو لایه و یا ورقه های سینگل فیس اشاره شد.

یکی دیگر از انواع کارتن ها، کارتن 7 لایه است. شما می توانید از طریق این مقاله با کارتن 7 لایه و خصوصیات آن آشنا شوید: سفارش کارتن 7 لایه 

 

نحوه خرید کارتن دو لایه
نحوه خرید کارتن دو لایه

کلام آخر

ما در اینجا سعی کردیم به طور خلاصه در مورد کارتن سینگل فیس، جدول کیفی، ویژگی‌های آن و کاربردهایش صحبت کنیم تا شما بیشتر با این محصول آشنا شوید. با استفاده از این اطلاعات مفید می‌توانید انتخاب بهتری برای محصولاتتان داشته باشید و یا هنگام سفارش و یا خرید، اطلاعات کاملا دقیقی به کارشناسان فروش ما ارائه بدهید.

چرا که هر چقدر اطلاعات ارائه شده‌تان در مورد محصولات دقیق‌تر و کامل‌تر باشد، به همان اندازه کارتن‌های درست‌تر و مناسب‌تری برای بسته‌بندی محصولات شما دریافت خواهید کرد. مجموعه ما با بیش از سال‌ها تجربه در زمینه کارتن‌سازی و بسته‌بندی محصولات توانسته بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه بدهد. در نتیجه، شما هم می‌توانید با خیال راحت، اقدام به ثبت سفارش و خرید انواع کارتن‌های بسته‌بندی بکنید و از بهترین مدل آن‌ها برای محصولاتتان بهره‌مند شوید.

هم چنین این مقاله را از دست ندهید : سفارش مادر کارتن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.